אני מעוניין/ת לקבל פרטים נוספים על שיטת "כח הקבוצה"
שם פרטי
שם משפחה
מקצוע / תפקיד
טלפון
נייד
תותים

מאמרים

הוראה דיאלוגית: פוטנציאל ענק מחכה להגשמה - פרופסור נמרוד אלוני

החשיבות והדחיפות שבפיתוח פדגוגיה המבוססת על דיאלוגים נובעות במידה רבה ממצב החינוך בעשור הראשון של המאה ה־21. מצד אחד רווחת תחושה של אי־נחת בקרב מי שפועלים בתחומי החינוך ההומניסטי, לנוכח הפער שבין האידיאלים הנעלים והתיאוריות הסדורות לבין מימושם המעשי בשדה החינוך. ישנה תחושה שאנו לא מצליחים להעמיד פרקטיקות חינוכיות שיהיו גם מובנות וישימות וגם נאמנות לאידיאלים ההומניסטיים. עם זאת, בשנים האחרונות אנו רואים ניסיונות לסגור על הפער הזה בדרכים שונות ומגוונות.

טיפול במוסיקה ועבודה מוסיקלית בקבוצות - ורד שמחון

מאמר זה מציג סקירה קצרה על הטיפול במוסיקה והרציונל של השימוש במוסיקה בטיפול, וכן מנסה לבדוק את הייחודיות והערך המוסף שלו, בהדגש של עבודה מוסיקאלית בקבוצות. המוסיקה משמשת כמרחב בטוח יותר בעבודה עם ילדים ועוזרת בהבנת התהליך הקבוצתי והביטוי האינדיווידואלי, ויכולה לשמש כאמצעי גם בקבוצות הפועלות לפי דיסציפלינות אחרות.

ניהול אפקטיבי של קונפליקט - מעיין אמיתי

כל שינוי בחיים האישיים כמו גם בחיי העבודה, המפר איזון לגבי חלוקה או שליטה במשאבים, עשוי להוות בסיס לקונפליקט. הצורך להתמודד באופן יומיומי עם שינויים הינו מרכיב בסיסי בחיינו ובחייו של הארגון, מכאן עולה שהצורך להתמודד ולנהל קונפליקטים הפך גם הוא למרכיב יומיומי.
איורים ועיצוב הספר - יעל רמות. כל הזכויות על השיטה, התכנים והאיורים שמורות לנגה לוי
עיצוב האתר: "אצו" atsoolevy@gmail.com | בניית אתרים: ArtVision
Powered by Artvision | Truppo Websites